Pracuj z nami
Możliwości rozwoju,
jasne ścieżki kariery.
Wybierz mądrze,
dołącz do nas!

Pracuj
z nami

Slider

Stabilna i prężnie rozwijająca się Sieć Drogerii Jawa, posiadająca ponad 50 Drogerii własnych i ponad 700 sklepów franczyzowych, będąca częścią grupy, do której należy czołowy dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków poszukuje doświadczonych, ambitnych i energicznych pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stanowisko: KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

  • wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych i utargów sklepów,
  • księgowanie faktur kosztowych,
  • weryfikacja sprzedaży i uzgadnianie utargów z kontami,
  • kontrola transferów zakupu towarów oraz co miesięczne uzgodnienie z kontami księgi głównej,
  • uzgadnianie i analiza stanów magazynowych,
  • księgowanie i kontrola dokumentów magazynowych,
  • wystawianie faktur sprzedaży za usługi zgodnie ze zleceniami, weryfikacja z kontami,
  • kontrola należności (w tym: uzgadnianie i potwierdzenia sald z kontrahentami),
  • archiwizacja dokumentów,
  • prowadzenie rozliczeń z pracownikami (zaliczki, delegacje i inne)

Nasze oczekiwania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie handlowej),
  • wykształcenie: w zakresie rachunkowość i finanse, co najmniej średnie ekonomiczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • rzetelność, dokładność,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w  miłym zespole
  • udział w licznych projektach rozwojowych

Zainteresowany(-a)?

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@siecjawa.pl.

Prosimy podać oczekiwania finansowe.

Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

W tytule wiadomości prosimy wpisać:

KSIĘGOWA 2018

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej  ofercie pracy przez firmę JAWA SP JAWNA Warszawa w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833″. Jawa Sp Jawna zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.